Головна

Про нас

салон вишиванок, створений з любов’ю і повагою до народного одягу.
салон вишиванок, створений з любов’ю і повагою до народного одягу.
Так, саме з шаленою повагою до цього сокровенного оберегу нації. Магазини «Файна Вишиванка» працюють з 2017 року,але бажання та ідеї виникли значно раніше.
Цю мрію я плекала ще з 2003 року, коли обрала це ремесло своєю професією.Ніби не так давно, але тоді все було по іншому. Вишиванка вважалася «не дуже модною»,якщо можна взагалі так висловлюватися?
Адже, хіба може бути не модним народний костюм для свого народу, який в кожному регіоні України має свою давню і унікальну історію. Модним чи не модним він може бути за межами України. Але в нашій країні, ми завжди повині шанувати прадавні символи, без яких не матимемо ідентичності. Різноманіття орнаментів передаються з покоління в покоління, вони повторюються, змінюються, об’єднуються, але в їх основі все ж залишаються базові малюнки. Оскільки традиційна композиція вишивки актуальна вже багато віків. На сьогоднішній день різноманіття вишитого одягу вражає. Є традиційні, класичні, названі залежно від того де вони вишиваються. Наприклад борщівська, полтавська, гуцульська і багато інших. А за останні роки з’явилося ще таке поняття як «сучасна вишиванка». Оскільки ця діяльність стрімко розвивається. В розробці використовують різні стилі та поєднують їх між собою. Отож сучасна вишиванка може бути будь-якою, бо для кожної людини вона своя. Наша команда «Файна вишиванка» працює щоб Ви завжди могли знайти і отримати саме ту вишиванку яку Ви обрали для себе або для своїх близьких. Також за допомогою інтернет-магазину розширяємо доступ до асортименту для будь-якої людини в Україні та за її межами. Головна мета роботи – це задоволенні і щасливі гості нашого магазину.
#faina_vishivanka_ Instagram